Zawory odcinające z siłownikami

Zawory odcinające z siłownikiem elektrycznym firmy Danfoss Socla


Zawór odcinający kulowy z napędem elektrycznym typu zamknij/otwórz. Wykonany ze stali nierdzewnej AISI316 z uszczelnieniem PTFE. Korpus trzyczęściowy o pełnym przelocie z przyłączami gwint wewnętrzny. Zawór wyposażony w napęd elektryczny Danfoss Valpes typu zamknij/otwórz, napięcie zasilania 230 V AC lub 24 V AC/DC, wyposażony w 4 wyłączniki krańcowe, miejscowy mechaniczny wskaźnik położenia i awaryjny napęd ręczny.
Karta katalogowa zaworu z siłownikiem - kliknij
 

Zawory odcinające z siłownikiem elektrycznym firmy Belimo


Zawór kulowy Belimo zamknij/otwórz, 2- drogowy z gwintem wewnętrznym. Przeznaczony do odcinania (sterowania) w instalacjach wody zimnej i gorącej z obiegiem otwartym lub zamkniętym w układach grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Szczelność w stanie zamknięcia - nie przepuszcza pęcherzyków powietrza. Zawór wyposażony w napęd elektryczny typu zamknij/otwórz, napięcie zasilania 230 V AC lub 24 V AC/DC.
Karta katalogowa zaworu - kliknij
Karta katalogowa siłownika 230 V AC - kliknij
Karta katalogowa siłownika 24 V AC/DC - kliknij
Zawory przełączające z siłownikiem elektrycznym firmy Belimo


Zawór kulowy Belimo zamknij/otwórz , 3-drogowy z gwintem wewnętrznym. Przeznaczony do przełączania przepływu, sterowania zamknij/otwórz w instalacjach wody zimnej i gorącej z obiegiem otwartym lub zamkniętym w układach grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Nie przepuszcza bąbelków powietrza (ścieżka regulacji A-AB). Zawór wyposażony w napęd elektryczny typu zamknij/otwórz, napięcie zasilania 230 V AC lub 24 V AC/DC.
Karta katalogowa zaworu - kliknij
Karta katalogowa siłownika 230 V AC - kliknij
Karta katalogowa siłownika 24 V AC - kliknij
Zawory odcinające z siłownikiem pneumatycznym firmy Danfoss Socla


Zawór odcinający kulowy z napędem pneumatycznym jednostronnego lub dwustronnego działania. Wykonany ze stali nierdzewnej AISI316 z uszczelnieniem PTFE. Korpus trzyczęściowy o pełnym przelocie z przyłączami gwint wewnętrzny. Zawór wyposażony w napęd pneumatyczny jednostronnego lub dwustronnego działania Danfoss Bar. Napęd dodatkowo może być wyposażony w zawór elektromagnetyczny sterujący, skrzynkę wyłączników krańcowych oraz pozycjoner.
Karta katalogowa zaworu z siłownikiem pneumatycznym jednostronnego działania - kliknij
Karta katalogowa zaworu z siłownikiem pneumatycznym dwustronnego działania - kliknij

Subscribe to RSS - Zawory odcinające z siłownikami
Pomagamy w wyborze urządzeń Zajmujemy się doradz- twem technicznym

 

Jesteśmy mobilni
Nasi doradcy handlowi dojadą we wskazane miejsce

 

Szybkie wysyłki
Mamy dobrze zaopatrzone magazyny
kurierzy_dhl_7