Pompy próżniowe z pierścieniem cieczowym Dolphin

Dolphin to seria pomp próżniowych i sprężarek z pierścieniem cieczowym.
Zasada działania zapewnia w zasadzie izotermiczne (zimne) sprężanie, co jest szczególnie istotne w przypadku wrażliwych lub niebezpiecznych gazów.
Stanowi doskonałe rozwiązanie dla wymagających aplikacji. Należy do nich przykładowo odprowadzanie nasyconych gazów i par.
Seria Pomp Dolphin obejmuje szeroką gamę rozmiarów:
Dolphin LX - pompa monoblokowa
Dolphin LM - pompa jednostopniowa
Dolphin LT - pompa wielostopniowa
Dolphin VL - systemy próżniowe


Suchobieżne łopatkowe pompy próżniowe i sprężarki SECO
Pompy SECO - niezawodne i wydajne pompy suchobieżne. Dzięki działaniu bez smarowania mogą być stosowane w wielu branżach, w których wymagane jest szybkie, czyste podciśnienie lub sprężone powietrze.

 

  • Technologia wytwarzania nadciśnienia przy użyciu suchobieżnych łopatek wirnika
  • Niezawodne bezolejowe wytwarzanie próżni
  • Odporna konstrukcja
  • Łożyska niewymagające smarowania
  • Kompaktowe wymiary
  • Nowoczesne i precyzyjne wykonanie

    SECO SV - Suche rozwiązanie do zastosowań przeładunkowych
    SECO SD - Niezawodna, bezolejowa sprężarka
Systemy próżniowe Dolphin VL
DOLPHIN VL to nowa generacja systemów pomp próżniowych z pierścieniem cieczowym. Pompy DOLPHIN LM/LT zamontowane są na podstawowej ramie wraz z separatorem płynu eksploatacyjnego i kompletem akcesoriów.

Seria VL została zaprojektowana do wykorzystania w szerokiej gamie procesów w wielu branżach. Należą do nich m.in. branże tworzyw sztucznych, żywności i napojów, chemiczna oraz farmaceutyczna.

Systemy DOLPHIN VL są dostępne zarówno z jedno- (DOLPHIN LM), jak i dwustopniowymi (DOLPHIN LT) pompami próżniowymi. Dostępność ponad dziesięciu rozmiarów umożliwia dokładne dostosowanie do każdego procesu.

Jeśli wymagają tego warunki procesu, zamiast wody mogą być stosowane inne płyny eksploatacyjne. Systemy DOLPHIN VL są dostępne jako proste układy z otwartym obiegiem oraz układy z częściową lub całkowitą recyrkulacją.