Jednostki sterujące

Jednostki sterujące do zaworów AlFa Laval

W zależności od typu zaworu oraz potrzeb klienta dysponujemy rożnego rodzaju napędami oraz jednostkami sterującymi napędy:


Urządzenia wskazujące Indication Units Alfa Laval

Urządzenia wskazujące są przeznaczone do bocznej instalacji pomiędzy siłownikiem pneumatycznym a zaworem.


Elektroniczny wskaźnik Indi Top Alfa Laval

Urządzenie Indi Top Alfa Laval jest montowane na "grzybkach" siłownika zaworu i na trzpieniu zaworu za pomocą dwóch śrub z łbem z sześciokątnym gniazdem. Po łatwym i szybkim ustawieniu za pomocą ?5 przycisków? lub zdalnie ze sterownika programowalnego, urządzenie jest w stanie wysłać informacje dotyczące pozycji zaworu przez zamocowany kabel.


Jednostka sterująca ThinkTop Basic Alfa Laval

ThinkTop Basic Alfa Laval  jest przeznaczony do zapewnienia optymalnego sterowania zaworami w połączeniu z zaworami sanitarnymi Alfa Laval. 

To podstawowa głowica sterująca składająca się z płyty czujników i elektrozaworów przeznaczona do sterowania zaworami procesowymi.

 

 

 


Jednostka sterująca ThinkTop D30 Alfa Laval

Jednostka Think Top D30 Alfa Laval przeznaczona jest do kontroli zaworów z siłownikiem pneumatycznym. Mogą to być zawory motylkowe jak i grzybkowe.

 

 

 

 


Jednostka sterująca ThinkTop Alfa Laval

ThinkTop to głowica sterująca wyposażona w jednostki wskazujące i elektrozawory przeznaczone do kontrolowania zaworów procesowych każdego rodzaju. Urządzenie jest używane do sterowania i kontrolowania zaworów pneumatycznych i jest montowane w górnej części zaworu.


Siłownik Unique Control Alfa Laval

Siłownik Unique Alfa Laval do zaworów motylowych posiada wbudowaną automatykę dostosowaną do zaworów LKB.