Zawór bezpieczeństwa SYR 2115

Membranowe zawory bezpieczeństwa SYR 2115 służą do zabezpieczania ciśnieniowych systemów wypełnionych cieczą przed przekroczeniem dopuszczalnego ciśnienia. Stosowane są przede wszystkim dla zabezpieczania zamkniętych ogrzewaczy wody użytkowej.

Wykonanie:

Obudowa mosiądz/brąz; osłona z tworzywa sztucznego wzmacnianego włóknem szklanym lub z mosiądzu; części wewnętrzne z mosiądzu Ms 58; membrana i uszczelnienie z odpornego na wysoką temperaturę i starzenie materiału o elastyczności gumy; sprężyna ze stali sprężynowej pokrytej powłoką galwaniczną dla zabezpieczenia przed korozją.

Ciśnienie otwarcia: 4, 4.5, 5, 6, 8, 10 bar

Maksymalna temperatura robocza: 110°C

Medium: woda, powietrze, neutralne nieklejące substancje

Zalecany montaż: pionowo, wejście z dołu

Atest PZH: tak

Karta katalogowa - kliknij


Zawory bezpieczeństwa SYR 1915

Membranowe zawory bezpieczeństwa SYR 1915 służą do zabezpieczania ciśnieniowych systemów wypełnionych cieczą przed przekroczeniem dopuszczalnego ciśnienia.

Obudowa mosiądz/brąz; osłona z Gd-Zn/mosiądzu/brązu; części wewnętrzne z Ms 58; membrana i uszczelnienie z odpornego na wysoką temperaturę i starzenie materiału o elastyczności gumy; sprężyna ze stali sprężynowej pokrytej powłoką galwaniczną dla zabezpieczenia przed korozją.

Ciśnienie otwarcia: 1,5 - 6 bar, nastawa standardowa 2.5, 3 bar

Temperatura pracy: maks. 140°C

Medium: pary i gazy, ciecze

Instalacja: pionowa, wejście z dołu

Badanie typu: UDT 42-C-04/imp. Znak 0085

Karta katalogowa - kliknij

 

 


Zabezpieczenie stanu wody SYR 933

Zabezpieczenie stanu wody SYR 933 służy do zabezpieczania kotłów w instalacjach centralnego ogrzewania przed brakiem wody. Można stosować go w każdej, nawet małej instalacji.

933.1- z blokadą w przypadku zadziałania. Urządzenie musi być odblokowane przez osobę odpowiedzialną za instalację, przy pomocy przycisku pod gumową osłoną

933.2 - bez blokady w przypadku zadziałania urządzenia.

Ciśnienie maks.: 10 bar

Temperatura maks.: 120°C

Położenie robocze: oś główna pionowo

Przełącznik elektryczny: jednobiegunowy

Obciążalność elektryczna: 10 (3) A/250 V

Karta katalogowa - kliknij