Zawór bezpieczeństwa SYR 2115

Membranowe zawory bezpieczeństwa 2115 służą do zabezpieczania ciśnieniowych systemów wypełnionych cieczą przed przekroczeniem dopuszczalnego ciśnienia. Stosowane są przede wszystkim dla zabezpieczania zamkniętych ogrzewaczy wody użytkowej.

Wykonanie:

Obudowa mosiądz/brąz; osłona z tworzywa sztucznego wzmacnianego włóknem szklanym lub z mosiądzu; części wewnętrzne z mosiądzu Ms 58; membrana i uszczelnienie z odpornego na wysoką temperaturę i starzenie materiału o elastyczności gumy; sprężyna ze stali sprężynowej pokrytej powłoką galwaniczną dla zabezpieczenia przed korozją.

Ciśnienie otwarcia: 4, 4.5, 5, 6, 8, 10 bar

Maksymalna temperatura robocza: 110°C

Medium: woda, powietrze, neutralne nieklejące substancje

Zalecany montaż: pionowo, wejście z dołu

Atest PZH: tak

Karta katalogowa - kliknij

 

 

 

 

Zawory bezpieczeństwa SYR 1915

Membranowe zawory bezpieczeństwa SYR 1915 służą do zabezpieczania ciśnieniowych systemów wypełnionych cieczą przed przekroczeniem dopuszczalnego ciśnienia.

Obudowa mosiądz/brąz; osłona z Gd-Zn/mosiądzu/brązu; części wewnętrzne z Ms 58; membrana i uszczelnienie z odpornego na wysoką temperaturę i starzenie materiału o elastyczności gumy; sprężyna ze stali sprężynowej pokrytej powłoką galwaniczną dla zabezpieczenia przed korozją.

Ciśnienie otwarcia: 1,5 - 6 bar, nastawa standardowa 2.5, 3 bar

Temperatura pracy: maks. 140°C

Medium: pary i gazy, ciecze

Instalacja: pionowa, wejście z dołu

Badanie typu: UDT 42-C-04/imp. Znak 0085

Karta katalogowa - kliknij

 

 

Zabezpieczenie stanu wody SYR 933

Zabezpieczenie stanu wody służy do zabezpieczania kotłów w instalacjach centralnego ogrzewania przed brakiem wody. Można stosować go w każdej, nawet małej instalacji.

933.1- z blokadą w przypadku zadziałania. Urządzenie musi być odblokowane przez osobę odpowiedzialną za instalację, przy pomocy przycisku pod gumową osłoną

933.2 - bez blokady w przypadku zadziałania urządzenia.

Ciśnienie maks.: 10 bar

Temperatura maks.: 120°C

Położenie robocze: oś główna pionowo

Przełącznik elektryczny: jednobiegunowy

Obciążalność elektryczna: 10 (3) A/250 V

Karta katalogowa - kliknij