Pompy do oleju

Łopatkowe, zębate i z wirnikiem elastycznym dla olejów z wszystkimi stopniami lepkości. Też dostępne z łącznikiem ciśnieniowym dla automatycznego startu pompy i zatrzymania.


VISCOMAT 70/90

Samozasysająca łopatkowa pompa ze specjalnie zaprojektowanymi ostrzami dla transferu olejów i smarów. Regulowany zawór bypassu zapewnia regulację przepływu (z wyjątkiem Viscomat 90-m).

Doskonałe możliwości ssania i niskoszumowa praca.

Paramtery techniczne - kliknij


VISCOMAT 200/230 / 350

Pompy zębate z doskonałą możliwością ssania i wewnętrznym profilem utrzymującym stały strumień przy wysokim ciśnieniu. Zintegrowany bypass i zawór spustowy.

Pompa może być instalowana poziomo albo pionowo.

Parametry techniczne - kliknij


VISCOMAT DC 12/24 V

Pompa zębata z silnikiem DC i przyłączem baterii do transferu oleju. Dla każdej mobilnej aplikacji.

Parametry techniczne - kliknij


PANTHER 56 - 72 - 90

Samozasysająca łopatkowa pompa elektryczna do tłoczenia oleju napędowego. Wyposażona w wbudowany zawór bypassu i wbudowany filtr zanieczyszczeń (100μm). Pompa dostępna w trzech wersjach (56 - 72 - 90). Wykorzystywana do tłoczenia oleju napędowego i innych zastosowań przemysłowych. Nadaje się do pracy ciągłej z termicznym zabezpieczeniem silnika przed przeciążeniem.

 

Doskonałe możliwości ssania i cicha praca.

Parametry techniczne - kliknijE 80 / E 120

Samozasysająca łopatkowa pompa elektryczna do tłoczenia oleju napędowego. Wyposażona w wbudowany zawór bypassu i trwałe uszczelnienie co sprawia, że pompa może pracować z medium nawet w niskich temperaturach. Solidna, żeliwna konstrukcja. Przystosowana do pracy ciągłej.

Doskonałe możliwości ssania i cicha praca.

Parametry techniczne - kliknij


ZESTAW ST DO DYSTRYBUCJI OLEJU NAPĘDOWEGO

Kompaktowe stacje (dystrybutory) do oleju napędowego na tablicy. Mogą być używane do napełniania mobilnych zbiorników, beczek, kanistrów. Wyposażone w zawór zwrotny, filtr i uchwyt na pistolet nalewczy. Dostarczane z 4-metrowym wężem. Możliwość montażu na paletopojemniku lub na ścianie.

Parametry techniczne - kliknij


ZESTAW ST DO DYSTRYBUCJI OLEJU NAPĘDOWEGO Z PRZEPŁYWOMIERZEM

Kompaktowe stacje (dystrybutory) do oleju napędowego na tablicy. Mogą być używane do napełniania mobilnych zbiorników, beczek, kanistrów.Wyposażone w zawór zwrotny, filtr i uchwyt na pistolet nalewczy. Dostarczane z 4-metrowym wężem.Możliwość montażu na paletopojemniku, na ścianie lub zabudowania w metalowej skrzynce ochronnej i filtrem oddzielającym wodę.

Parametry techniczne - kliknij


ZESTAWY BECZKOWE PIUSI

Zestawy beczkowe do oleju, oleju napędowego i biodisela. Dostępny z różnymi pompami. Zestaw wyposażony w teleskopowy wąż ssący i uchwyt na pistolet nalewczy umieszczony nad beczką. Dostępne wersje z przepływomierzem K33.

Parametry techniczne - kliknij


CYFROWE PRZEPŁYWOMIERZE TURBINOWE K24

Cyfrowe przepływomierze turbinowe do oleju napędowego. Łatwe do zainstalowania wyposażone w ekran, który może być ustawiony w różnych pozycjach (możliwość obrotu) dla łatwego odczytu. Przepływomierz do dokładnego pomiaru dozowanej ilości do różnych zastosowań (dokładność +/- 1%). Przepływ do 120 l/min.

Parametry techniczne - kliknij


CYFROWE PRZEPŁYWOMIERZE TURBINOWE K24 ATEX

Cyfrowe przepływomierze turbinowe do cieczy o niskiej lepkości. Łatwe do zainstalowania w linii lub na końcu węża, wyposażone w ekran, który może być ustawiony w różnych pozycjach (możliwość obrotu) dla łatwego odczytu. Przepływomierz do dokładnego pomiaru dozowanej ilości do różnych zastosowań (dokładność +/- 1%) Idealnie nadaje się do takich cieczy jak: benzyna, nafta, olej napędowy. Spełnia wymagania ATEX/IECEx, związane z stosowaniem materiałów w strefach zagrożonych wybuchem.

Parametry techniczne - kliknij